ÖVRIGT / Diverse / Kärl 7292701
nr 729 2701
Kärl
Allmoge, 1800-tal, orginalmålning, med 2 st lock, diameter: 28
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:40:21
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr